مخزن اسيد

درباره وبلاگ
موضوعات

مخزن اسيد

قیمت مخزن اسید

دوشنبه هشتم 9 1400

مخازن همراه یا مخازن دو جداره مخازن اسید پلی پروپیلن جهت ذخیره مواد شیمیایی :

برخی از مخازن اسید ذخیره کننده مواد شیمیایی با متریال پلیمرهای پلاستیکی برای اطمینان از انطباق با قوانین نیاز به بسته بندی یا جداره ثانویه دارند، بنابراین طیف وسیعی از مخازن بسته بندی شده، مخازن دو جداره یا اغلب مخازن ذخیره مواد شیمیایی با محصوره دوگانه در دسترس هستند. این مخازن ظرفیت ذخیره سازی را با یک روکش ثانویه یکپارچه ارائه می دهند. یک فضای محبوس مایع که می تواند 110 درصد حجم مخزن داخلی را در خود جای دهد. البته قیمت مخزن اسید دوجداره ممکن است از مخزن اسید پلی اتیلن که اساسا یکجداره است گرانتر می باشد. اما قطعا قیمت مخزن اسید علاوه بر جنس مخزن ، به ابعاد مخزن اسید، دما و چگالی سیال نگهداری شونده ، تخصص و دانش تولید کننده ، تعداد تجهیزات نصب شونده بر روی مخزن و ... نیز وابسته می باشد. شما می توانید قیمت مخزن اسید پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن و یا مخزن اسید استیل را از مشاوران شرکت سازآب استعلام نمایید. در ادامه حتما در مورد قیمت مخزن اسید و عوامل تاثرگذار به تفصیل صحبت خواهد شد.

مخازن ضد اسید ذخیره سازی بادوام ایده آل برای امکانات شما :

در منطقه گیاهی که مکرراً در معرض اسیدها و سایر مواد شیمیایی قرار می گیرد، باید مراقب نگهداری و جابجایی مناسب این اسیدها بود تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود. گروه صنعتی سازآب یک تولید کننده پیشرو در مخازن ذخیره اسید است که مخازن ذخیره سازی سفارشی را با درک نیازهای مشتری ارائه می دهد. ما طیف وسیعی از مخزن اسید بصورت افقی و عمودی را برای ذخیره اسید شامل مخازن شیمیایی و تصفیه آب صنعتی، مخازن شیمیایی، مخازن آب زیرزمینی، مخازن ذخیره آب و مخازن آب آشامیدنی ساخته شده از پلیمر مورد تایید سازمان اساندارد جهانی می باشد، ارائه می دهیم. ساخت مخازن با کیفیت بالا از نشت اسیدها، تبخیر و ریختن آن جلوگیری می کند. برای نصب سوله های ضد اسید در داخل ساختمانها و چارچوب بسته  ما مخازن اسید را از ورق های پلی پروپیلن مخصوص تولید می کنیم. برای نصب در هوای آزاد، ما مخازن پلی پروپیلن تخصصی HDPE (مخازن پلی اتیلن با چگالی بالا) و مخازن پلی پروپیلن مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهیم. برای مطابقت با نیازهای صنعتی خاص، ما مخازن FRP (پلاستیک تقویت‌شده با فیبر) را نیز تولید می‌کنیم. مخازن ذخیره اسید تولید شرکت سازآب ساختارهای مقاومی هستند که مجهز به سیستم تهویه برای خروج بخار اسید هستند. طرح های ما بادوام، ضد ریزش، مقاوم در برابر خوردگی هستند، نیاز به تعمیر و نگهداری صفر ندارند، و برای تاسیسات ذخیره سازی استاتیک و همچنین پویا ایده آل هستند.

طراحی تجهیزات مخزن اسید شرکت سازآب :

طراحی شده برای ذخیره اسیدهای با غلظت بالا و بسیار تهاجمی مانند HCl و اسید سولفوریک می باشد.

·        مخازن با استفاده از دستورالعمل های استانداردهای DVS طراحی شده اند

·        ظرفیت ها از 1 کیلو لیتر تا 100 کیلو لیتر می باشد

·        سفارشی سازی برای مطابقت با نیازهای فضای کاربری؛ قابلیت تولید مخازن اسید افقی و عمودی راد اشته

·        ساخته شده از ورق های پلی پروپیلن محافظت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش یا HDPE با کیفیت بالا

·        اتصالات فیوژن کف مخزن عملاً آن را یک تکه می کند

·        حفاظت اضافی در پایین و وسط مخزن

·        مزایا و صرفه جویی در هزینه

·        عمر طولانی مخزن اسید تولیدی شرکت سازآب

·        بدون تعمیر و نگهداری

·        ابعاد مطابق با شرایط گیاه سفارشی می شود

·        مجهز به کلیه لوازم جانبی شامل نمایشگر سطح، سیستم کاهش فشار و غیره.

·        جابجایی آسان

·        تمیز کردن و نگهداری آسان

عوامل موثر در انتخاب و خرید مخزن اسید توسط کارفرمایان :

کاربران و کارفرمایان صنایع بایستی برای خرید مخزن اسید مورد نیاز خود علاوه بر قیمت مخزن اسید به عوامل دیگری به شرح زیر نیز دقت نمایند :

1- چگالی و غلظت مواد قلیایی و اسیدها

2- دمای نگهداری و ذخیره سازی اینگونه مواد

3-حجم مواد قلیایی

4-نوع اسید و مواد شیمیایی

5-شرایط محیطی و چگونگی نوع نصب

مخزن اسید با متریال پلی اتیلن :

مخزن اسیدی که متریال پلی اتیلن ساخته می شود قابلیت ذخیره سازی سیالات قلیایی و اسیدی با ph ۱ تا ۱۴ را داشته و  این دسته از مخازن به دو صورت تکجداره با گرید ۳۸۴۰ و یا دوجداره با گریدهایhdpe ۱۰۰  و  hdpe ۸۰ در بازار قابل دسترس می‌باشد. قابل توجه کارفرمایان و مشتریان عزیز باشد که مقاومت ویژه‌ی مخازن اسید پلی اتیلنی موجب شده که اینگونه مخازن اسید، بیش از دیگر متریالها در بازار تجهیزات صنعتی، دارای طرفدار باشند. در ارتباط با نحوه و چگونگی نصب انواع مخزن اسید پلی اتیلن نیز می‌توان گفت که مخزن اسید پلی اتیلنی دوجداره، قابلیت نصب به دو صورت دفنی و غیردفنی و بدون سازه نگهبان را داراست؛ این در حالیست که مدل تکجداره، تنها به شکل غیردفنی و همراه با سازه نگهبان، قابلیت نصب را دارد.

مخزن اسید پلی پروپیلن :

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد مخزن اسید با متریال پلی پروپیلن شاید گران قیمت باشد اما قطعا در مواردی میزان واکنش پذیری اسید بالاس و دما و چگالی و فشار سیال اسید بالاست بهترین و کارآمدترین نوع مخزن به شمار می رود. مخزن اسید پلی پروپیلن نیز یکی دیگر از انواع مخازن ذخیره‌سازی مواد قلیایی به شمار می‌رود که برای سیالات اسیدی با دماهای بالاتر از ۷۰ درجه سانتیگراد کاربرد دارد؛ دمایی که در آن انواع تانکر پلی اتیلن و استیل، کارایی چندانی نخواهند داشت.

مزایای مخزن اسید با متریال پلی پروپیلن :

از مزایای مخزن اسید پلی پروپیلن می‌توان به مواردی چون:

1- سبک وزن بودن

2-طول عمر بالای ۵۰ سال

3-ویژگیهای مکانیکی و عدم خورندگی سطح بالا

4-سیستم ایمن جوش اکسترودر

5-دارا بودن تکنولوژی پایپینگ ایمن در انواع مخزن دوجداره این مدل

6-سطح داخلی صیقلی و صاف

7- مقابله قابل توجه در برابر اشعه uv و قابلیت کاهش جذب نورهای آفتاب با استفاده از قطعات پایدار کننده

8-عدم امکان ورود به آب به درون منبع و خارج شدن نابهنگام فاضلاب از آنها

مخزن اسید استیل :

مخزن اسید استیل ساخته شده از استنلس گرید 304 و یا 316 می باشد که  به جرات می توان گفت که پایدارترین و مقاومترین نوع مخازن اسید از جنس بدنه استنلس تولید می‌شود و علاوه بر دارا بودن تحمل گرمایی بسیار قابل توجه، مقاومت بسیار ویژه‌ای را نیز در برابر انواع سیالات قلیایی از خود نشان می‌دهند. که مهمترین کاربرد مخزن اسید استیل عبارتند از سو و ذخیره :

آب ژاول

هیدروکلریک اسید

اسید سولفوریک استیل و هیدروبرمیک

اسید پرکلریک

اجزا مخزن اسید پلاستیکی ( پلی اتیلن و یاپلی پروپیلن ) :

در فرآیند تولید مخزن اسید پلی اتیلن به روش  اسپیرال میتوان مخازن ذخیره سازی مواد شیمیایی را در هر قطر از 60 سانتی متر تا 3 متر در مخازن استوانه ای و ابعاد بدون محدودیت را در مخازن مکعبی / باکسی را طراحی و تولید نمود. اما مخازن اسید پلی اتیلن دارای اجزا و قطعات زیر می باشند.

منبع نگهداری

آستر یا جداره ثانویه

عدسی های کف و سر مخزن

لوله ورودی و خروجی

پلکان داخلی و خارجی

لوله ونت

انشعاب سر ریز و کف شور

دیواره های جدا کننده

پایه نگهدارنده و

مخزن ضد اسید و مواد شیمیایی به صورت بدنه یکپارچه تولید شده و تمامی قطعات و لوله های داخل و خارج مخزن از جنس پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن تهیه میگردد که 100% مخزن در مقابل خوردگی مقاوم نموده و کلیه فلنج ها دارای رینگ هسته فلزی با پوشش پلی اتیلن می باشد.

قیمت مخزن اسید :

قیمت مخزن اسید از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد. ابعاد و اندازه مخزن، نوع و گرید ترموپلاستیک ، انواع قطعات منصوب بر روی مخزن ، نوع اسید و ... قیمت مخزن اسید را بالا و پایین خواهد نمود. اما مهمتر از قیمت ، اهمیت طراحی و استانداردهایی می باشد که در ساخت مخزن اسید مورد استفاده قرار می گیرد.

در حقیقت بدلیل اول خطرناک بودن اسیدها و دوم گرانبها بودن آنها قیمت مخزن اسید ، پارامتری بسیار مهمی برای کارفرمایان محسوب نمیشود . علی ای حال قیمت مخزن اسید پارامتری وابسته به عوامل زیر می باشد :

·        جنس بدنه منابع و مخازن

·        نوع اسید درون مخزن

·        دانسیته اسید

·        دمای اسید درون مخزن

·        اکسپوز (غیردفنی) یا دفنی بودن مخازن اسید

·        اتصالات مورد استفاده در بدنه مخزن اسید

·        ترکیب یا عدم ترکیب اسید با آب درون مخزن

یک نکته مهم در ارتباط با مقایسه مخزن اسید پلی اتیلن با مخزن اسید پلی پروپیلن این است که قیمت مخزن اسید پلی پروپیلن در مقایسه با مخزن اسید پلی اتیلن در یک ظرفیت معین سه برابر گرانتر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سازآب مراجعه نمایید. 

(0) نظر

مخزن فایبرگلاس

دوشنبه اول 9 1400

مخزن فایبرگلاس :

استفاده از ترموپلاستیکهایی که ترکیبی از الیاف رزینی با الیاف پشم شیشه می باشد به عنوان مخازن ذخیره سازی سیالات یکی از روشهای مقرون به صرفه برای بسیاری از کاربران و کارفرمایان می باشد. مخزن فایبرگلاس دارای مزایای بیشماری می باشد که آن را جایگزین مخازن فولادی ، بتنی نموده است. سبکی و حمل و نقل آسان ، عدم تغییر بو و مزه سیالات نگهداری شونده ف عمر طولانی بالا و ... این از دسته مخازن را بسیار محبوب و پرطرفدار نموده است. اما یکی از مهمترین کاربردهای مخازن فایبرگلاس ذخیره سازی اب اعم از اب آشامیدنی ، آب باران ویژه آبیاری و شرب ویژه دام و .... می باشد . در ادامه علاوه بر اینکه به تفاوت بین مخزن فایبرگلاس اب با مخزن پلی اتیلن اشاره می کنیم، قصد داریم تا در مورد کاربرد مخزن فایبرگلاس در واحدهای آتشنشانی صحبت نماییم.تفاوت مخازن آب فایبرگلاس و پلی اتیلن :

مخازن آب باران و آب در مواد، اشکال و اندازه های مختلف موجود است. هر ماده ای که در چنین مخازنی استفاده می شود، ویژگی ها، محاسن و معایب منحصر به فرد خود را دارد. بر اساس نیازهای فردی خود، باید تعیین کنید که چه نوع مخزن آب مناسب شماست. فایبرگلاس و پلی اتیلن دو ماده بسیار رایجی هستند که برای ساخت مخازن آب استفاده می شوند. در این پست، بیایید به برخی از خواص هر کدام نگاهی بیندازیم و ایده ای از تفاوت مخازن آب فایبرگلاس و مخازن آب پلی اتیلن داشته باشیم. اگر در پی خرید مخزن فایبرگلاس ویژه مقاصد خود هستید، گروه صنعتی و مهندسی سازآب با تولیدات درجه یک و با کیفیت و قیمت مناسب خود نسبت به سایر رقبا شما را پشتیبانی خواهد کرد.

مخازن آب فایبرگلاس :

مخازن آب فایبرگلاس دارای مزایای زیادی هستند. فایبرگلاس، به عنوان ماده ای برای ساخت مخازن آب، بادوام و همه کاره است. با این حال، هزینه نسبتاً زیادی نیز دارد.

ویژگی های کلیدی مخازن آب فایبرگلاس عبارتند از:

1. مزیت شناخته شده مخازن فایبرگلاس نسبت استحکام به وزن آنها است که به آنها اجازه می دهد عملاً در هر مکانی قرار گیرند.

2. مخازن فایبرگلاس را می توان بدون ترس از خرابی به دلیل پوسیدگی یا زنگ زدگی در طول زمان دفن کرد.

3. این مخازن کاملاً سفت و سخت اما نسبتاً سبک و نازک هستند که آنها را شکننده و مستعد ترک می کند.

4. مخازن آب فایبرگلاس برای کاهش رشد جلبک ها نیاز به پوشش داخلی دارند.

از آنجایی که فایبرگلاس گران است، به خصوص اگر مخزن کوچکی وجود داشته باشد، در صورت نیاز به مخازن بزرگ، به ویژه مخازن سفارشی، ایده آل ترین ماده است.

مخازن آب پلی اتیلن :

مخازن آب پلی اتیلن اقتصادی ترین گزینه برای ذخیره آب تا حدود 50000 گالن است. مخازن آب آشامیدنی پلاستیکی نصب آسان، حمل آسان، بادوام، محکم و سبک هستند.

این مخازن که به صورت چرخشی قالب گیری می شوند، هیچ درزی برای نشتی ندارند. مخازن آب پلی اتیلن نیز نیازی به فونداسیون یا بستر خاصی ندارند و معمولاً روی بستری از سنگفرش یا ماسه قرار می گیرند.

مشخصات فنی  مخازن آب پلی اتیلن عبارتند از:

1. مخازن پلی اتیلن سبک وزن، مستحکم و مقرون به صرفه تر از مواد جایگزین هستند.

2. به دلیل سبکی و استحکام به راحتی قابل نصب هستند.

3. انعطاف پذیری مرتبط با پلاستیک امکان شکل ها و سبک های مختلف را فراهم می کند.

4. مخازن ساخته شده از پلی اتیلن خورنده نیستند.

5. آنها در رنگ های مختلف مطابق با سلیقه و ترجیحات شما هستند.

6. چنین مخازنی در برابر ضربه مقاوم هستند و می توانید به معنای واقعی کلمه آنها را در جای خود بغلتانید.

7. بسیاری از این مخازن از بازدارنده های UV موجود در پلی اتیلن مخازن تشکیل شده اند.

مخازن پلی اتیلن سیاه و سبز تیره به طور خاص فقط برای ذخیره آب ساخته شده اند و رنگ تیره آن مانع از رشد جلبک ها می شود.

این اطلاعات به منظور ارائه یک نمای کلی از مخازن آب فایبرگلاس و پلی اتیلن است. اگر قصد دارید یک مخزن آب تهیه کنید، مطمئن شوید که از یک تامین کننده و تولید کننده مخزن قابل اعتماد مخزن آب را انتخاب کرده اید که مخازن با کیفیت بالا ارائه می دهد. علاوه بر این، قبل از نصب یک مخزن بزرگ آب، مطمئن شوید که مجوزهای محلی، کدهای محلی و سایر الزامات خود را می دانید.

تطبیق پذیری و مزایای مخازن فایبرگلاس آنها را برای سیستم های حفاظت آتش تجاری در مراکز آتشنشانی ایده آل می کند :

طراحان سیستم های حفاظت در برابر آتش می توانند با اطمینان یک مخزن آب فایبر گلاس نصب شده در درجه بالاتر یا پایین تر را بر اساس چندین دهه استفاده برای ذخیره مایعات خطرناک و قابل اشتعال انتخاب کنند. با افزایش نگرانی ها در مورد کمبود آب در بسیاری از کشورها ، روسای و سازمانهای مرتبط با کنترل ذخایر آبی این کشورها و شهرداری ها و مالکان تأسیسات همچنان به جستجوی راه هایی برای مدیریت بهتر منابع آب خود می پردازند. ذخیره آب برای سیستم های اطفاء حریق یکی از کاربردهای خاص است که در آن مهندسان مکانیک و حفاظت آتش در سراسر کشور به دنبال گزینه های ذخیره سازی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای نگهداری هزاران هزار لیتر آب هستند. از لحاظ تاریخی، مخازن فایبرگلاس زیرزمینی در صنعت نفت برای ذخیره ایمن سوخت موتور و سایر فرآورده های نفتی در هزاران واحد خرده فروشی، دولتی و تجاری سوخت رسانی در بیشتر کشورهای توسعه یافته اعم از آمریکا ، روسیه ، انگلیس و ... استفاده شده است. صنعت نفت به شدت تنظیم شده است و اکثر مشتریان تنها مخازنی را در نظر می گیرند که استانداردهای لیست شخص ثالث را با سوابق قابل اطمینان اثبات شده دارند. طراحان سیستم های حفاظت در برابر آتش می توانند با اطمینان یک مخزن آب فایبرگلاس نصب شده در درجه بالاتر یا پایین تر را بر اساس چندین دهه استفاده برای ذخیره مایعات خطرناک و قابل اشتعال انتخاب کنند. مهندسان معمولاً در مورد مصالح ساختمانی مخازن ذخیره آب، انتخاب های کمی دارند. انتخاب مخزن آب مناسب یک تصمیم بلند مدت مهم است.

فایبرگلاس چه در برنامه های کاربردی مخزن آب بالای زمینی یا زیرزمینی استفاده شود، طیف کاملی از مزایای عملکردی اعم از طراحی ساختاری قوی، در عین حال سبک وزن، نصب آسان، مقاوم در برابر خوردگی و قیمت رقابتی با گزینه های دیگر را ارائه می دهد که طراح مخزن به دنبال آن است. به عنوان یک ماده، کامپوزیت های رزین ترموست تقویت شده با الیاف (فایبرگلاس یا FRP) برای دهه ها در محیط های بسیار خورنده، نه تنها برای مخازن ذخیره سازی، بلکه برای لوله کشی و تجهیزات جابجایی مانند کانال ها و پشته های اگزوز استفاده شده است. مخازن زیرزمینی فایبرگلاس به عنوان یکی از معیارهای طراحی ساختاری قوی آنها برای شرایط بارگیری H-20 طراحی شده اند که آنها را برای نصب در پارکینگ ها و مکان های پرتردد ایده آل می کند.
مزایای مخزن فایبرگلاس در واحد اطفاء حریق :

مخازن فایبرگلاس سابقه طولانی استفاده در کاربردهایی دارند که یکپارچگی طراحی ضد آب در آنها حیاتی است، از جمله استفاده گسترده در ذخیره سازی سوخت موتور. عملکرد بدون نشتی هنگامی که صحبت از ذخیره سازی آب حفاظت از آتش می شود ضروری است.

مراحل نصب و هزینه ها به دلیل ماهیت سبک وزن فایبرگلاس به حداقل می رسد زیرا تجهیزات سنگین گران قیمت معمولاً ضروری نیستند. هنگامی که دسترسی به مکان های نصب مخزن دشوار است، این نکته مهم است.

مخازن با ظرفیت بزرگ، تا 60000 گال. اندازه‌هایی که عموماً در سیستم‌های حفاظت در برابر آتش مورد نیاز هستند، محصولاتی هستند که در کارخانه تولید می‌شوند که فرآیندهای کنترل کیفیت برتر را در مقایسه با ساخت مخزن در محل که تحت شرایط آب‌وهوایی متفاوت و کنترل‌های تولید قرار دارد، ارائه می‌کنند.

مخزن فایبر گلاس را می توان برای استفاده دو منظوره طراحی کرد که نمونه معمول آن حفاظت در برابر آتش و همچنین آب آشامیدنی است. یک مخزن فایبرگلاس را می توان با فهرستی از بنیاد ملی بهداشت برای کاربردهای آشامیدنی سفارش داد.

تفاوت مخزن فایبرگلاس در مقابل مخزن بتنی :

بتن ماده ای است که برای دهه ها در ساخت مخازن ذخیره سازی چه در مدل های روی زمین و چه در زیرزمین استفاده می شود. به عنوان یک مصالح ساختمانی، محدودیت های خاصی را ارائه می دهد.

مخازن بتنی در مدل های پیش ساخته کارخانه ای و در مورد ظرفیت های بیشتر از 4000 گال موجود است که معمولاً در مزرعه شکل گرفته و ساخته می شود، نه در محیط تولیدی ترجیحی تحت کنترل کارخانه. در حالیکه یک مخزن فایبر گلاس یک تکه تولید شده در کارخانه در زمان بسیار کمتری نصب می شود و باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

بتن یک ماده بسیار سنگین است که توانایی حمل و نقل آسان و جابجایی در محل کار را محدود می کند در حالی که اغلب بر هزینه نصب می افزاید.

در حالی که بتن یک ماده قوی است، طراحی بالای مخزن مسطح مخزن بتنی مدفون معمولاً برای شرایط بار ترافیکی رتبه بندی نمی شود، که نیاز به ارتقاء طراحی دارد که به هزینه اضافه می کند.

بتن می تواند در معرض حملات خورنده تهاجمی قرار گیرد، که اغلب به یک آستر گران قیمت به عنوان راه حلی برای محافظت در برابر این آسیب پذیری در برابر خوردگی نیاز دارد. ترک خوردگی بتن به طور کلی آرماتور فولادی را در معرض خوردگی قرار می دهد و سازه را به خطر می اندازد.

بسیاری از طراحان نگرانی هایی در مورد ترک خوردن و نشت مخازن بتنی دارند. مخازن آب مورد استفاده در سیستم حفاظت در برابر آتش باید دارای طراحی ضد آب قابل اطمینانی باشند که به مالک اطمینان دهد که منابع آب در صورت نیاز در دسترس خواهد بود.

مخزن فایبرگلاس در مقابل مخزن گالوانیزه :

مانند بتن، فولاد نیز برای چندین دهه برای ساخت مخازن ذخیره‌سازی زیرزمینی و زیرزمینی استفاده می‌شود. با این وجود، فولاد هنگام استفاده برای ساخت مخازن ذخیره آب دارای معایب خاصی است.

یکی از مزایای قابل توجه مخزن فایبرگلاس در مقایسه با مخازن ذخیره سازی فولادی این است که فلز نمی تواند با مقاومت در برابر زنگ و خوردگی کامپوزیت ها مطابقت داشته باشد. با مخازن ذخیره سازی زیرزمینی، خوردگی یک نگرانی عمده است. برای رفع آسیب پذیری خوردگی، مخازن فولادی اغلب به صورت داخلی و خارجی اندود یا پوشش داده می شوند که نه تنها به هزینه آن می افزاید، بلکه نگرانی های طولانی مدت نگهداری را نیز به همراه دارد.

وزن یکی دیگر از مزایای مخازن فایبرگلاس در مقایسه با مخازن فولادی است. هنگام مقایسه مخازن ذخیره سازی فایبرگلاس و فولاد، وزن فولاد می تواند چهار برابر یک مخزن فایبرگلاس باشد، که به طور کلی بر هزینه نصب می افزاید و محدودیت هایی را برای مکان های غیرقابل دسترسی ایجاد می کند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مخزن فایبرگلاس به وب سایت سازآب مراجعه نمایید 02188571656

(0) نظر
X